Všetko čo o nás potrebuješ vedieť:

Naša spoločnosť
sa zaoberala dovozom jazdených áut od roku 2005 a od roku 2007 sme založili firmu VALKI s.r.o. V tomto roku sme otvorili prvú prevádzku Autobazáru. Pri rozširovaní ponuky motorových vozidiel sa v roku 2009 presťahovala  prevádzka do nových priestorov v ktorých sme pôsobili 18 mesiacov.  Od leta roku 2010 sme vlastníkmi pozemku na ulici N.V.Gogoľa 6367 v Michalovciach  kde bol vybudovaný terajší Autobazár s názvom AUTOBAZÁR V&V.


AUTOBAZÁR V&V
sa zaoberá dovozom a predajom  motorových vozidiel z Nemecka. Dovoz aut realizujeme vlastnou prepravou. Náš výber vozidla prebieha z aktuálnej nemeckej ponuky a z našich vlastných zdrojov od kolegov z Nemecka . Každé vozidlo osobne preverujeme a testujeme. Vozidlo musí spĺňať všetky naše požiadavky a prísne kritéria, to znamená -nebúrané, zachovalé, po prvom majiteľovi, skutočné km ktoré sú pre nás absolútnou samozrejmosťou. Na základe spokojnosti našich zákazníkov sme predali viac ako 1000 aut.  Po dovoze automobilu na Slovensko vybavíme všetky potrebné formality až po prihlásenie na ŠPZ.


To všetko obsahuje:


-kontrola originality "KO"


-nová STK


-nová EK


-zaplatenie recyklačného poplatku


-správny poplatok za vydanie osvedčenia o evidencií


-zaplatenie registračnej dane podľa výkonu motora


Prečo autá z Nemecka?


Trh v Nemecku poskytuje veľké množstvo motorových vozidiel, pravidelný servis u autorizovaných predajcov, kvalitný stav vozoviek. To všetko zaručuje, že autá sú zachovalejšie.


Ponúkame výhodne financovanie , Povinné zmluvné poistenie a Havarijné poistenie.


Naším hlavným cieľom je spokojný zákazník!